• index_COM

Rreth Xingxing

Quanzhou Xingxing Machinery Accessories Co., Ltd. është një prodhues profesionist që integron prodhimin dhe tregtinë, me mbi njëzet vjet përvojë në industrinë e makinerive.Ne fokusohemi në prodhimin e pjesëve të shasisë dhe aksesorëve të tjerë rezervë për kamionë dhe rimorkio japoneze dhe evropiane.Ne kemi një gamë të plotë produktesh për Mercedes-Benz, Volvo, MAN, Scania, BPW, Mitsubishi, Hino, Nissan, Isuzu dhe DAF.

Produktet tona janë eksportuar në mbi 30 vende në Lindjen e Mesme, Azinë Juglindore, Afrikë, Amerikën e Jugut, Evropën Perëndimore dhe Azinë Lindore.Produktet kryesore: pranga sustë, kllapa sustë, varëse suste, pllakë pranvere, ndenjëse e shalës, mbështjellës dhe kunj susta, sedilje sustë, rrufe në qiell, mbajtëse e rrotës rezervë, pjesë gome, copë litari e ekuilibrit dhe dado etj.

Lajmet dhe Ngjarjet e fundit

 • Gjetja e pjesëve gjysmë kamioni të cilësisë së duhur – Një udhëzues gjithëpërfshirës

  Gjetja e pjesës gjysmë kamioni të cilësisë së duhur...

  1. Kuptoni nevojat tuaja Përpara se të filloni të kërkoni për pjesë kamioni, është thelbësore të dini saktësisht se çfarë ju nevojitet.Identifikoni pjesën ose pjesët specifike të kërkuara, duke përfshirë markën, modelin dhe...
 • Si të mbroni pjesët e kamionit tuaj - Këshilla thelbësore për jetëgjatësi dhe performancë

  Si të mbroni pjesët e kamionit tuaj - E...

  Zotërimi i një kamioni është një investim i rëndësishëm dhe mbrojtja e pjesëve të tij është thelbësore për ruajtjen e performancës, jetëgjatësisë dhe vlerës.Mirëmbajtja e rregullt dhe disa masa proaktive mund të bëjnë një rrugë të gjatë...
 • Përmirësimi i pezullimit për kamionin tuaj - Çfarë duhet të dini

  Përmirësimi i pezullimit për kamionin tuaj -...

  Pse të përmirësoni pezullimin e kamionit tuaj?1. Aftësia e përmirësuar jashtë rrugës: Të apasionuarit pas rrugës shpesh kërkojnë përmirësime të pezullimit për të trajtuar me lehtësi terrenet e vështira.Hapësirë ​​e përmirësuar nga toka, goditje më e mirë...
 • Pjesë thelbësore të kamionëve me detyrë të rëndë - Një vështrim i thellë

  Pjesë esenciale për kamion të rëndë - ...

  Kamionët e rëndë janë mrekulli inxhinierike të krijuara për të transportuar ngarkesa masive në distanca të gjata dhe nëpër terrene sfiduese.Këto makina të fuqishme përbëhen nga pjesë të shumta të specializuara, ...