banner_kryesor

Kllapa shufra e boshtit të krahut Mercedes Benz V 9484230233 9484230533 9484230133

Përshkrim i shkurtër:


 • Kategoria:Pranga & Kllapa
 • Njësia e paketimit (PC): 1
 • Të përshtatshme për:Mercedes Benz
 • OEM:9484230233 9484230533 9484230133
 • Detajet e produktit

  Etiketat e produktit

  Specifikimet

  Emri: Kllapa e shufrës së boshtit V të krahut Aplikacion: Kamion evropian
  Pjesa nr.: 9484230233, 9484230533, 9484230133 Materiali: Çeliku
  Ngjyrë: Përshtatje Lloji që përputhet: Sistemi i pezullimit
  Paketa: Paketim Neutral Vendi i origjinës: Kinë

  Rreth Nesh

  Quanzhou Xingxing Machinery Accessories Co., Ltd. është një prodhues profesionist për të gjitha nevojat tuaja për pjesët e kamionit.Kemi të gjitha llojet e pjesëve të shasisë së kamionëve dhe rimorkiove për kamionë japonezë dhe evropianë.Ne kemi pjesë këmbimi për të gjitha markat kryesore të kamionëve si Mitsubishi, Nissan, Isuzu, Volvo, Hino, Mercedes, MAN, Scania, etj. Aktualisht eksportojmë në më shumë se 20 vende dhe rajone si Rusia, Indonezia, Vietnami, Kamboxhia. , Tajlanda, Malajzia, Egjipti, Filipinet, Nigeria dhe Brazili etj.

  Si prodhues profesionist i aksesorëve të shasisë dhe pjesëve të pezullimit për kamionë dhe rimorkio, qëllimi ynë kryesor është të kënaqim klientët tanë duke ofruar produkte të cilësisë më të lartë, çmimet më konkurruese dhe shërbimet më të mira.Ne mirëpresim klientët nga e gjithë bota për të negociuar biznesin dhe ne sinqerisht presim që të bashkëpunojmë me ju për të arritur një situatë të favorshme.

  Nëse keni ndonjë pyetje, ju lutemi mos ngurroni të na dërgoni një mesazh.Mezi presim të dëgjojmë nga ju.Ne do të përgjigjemi brenda 24 orëve.

  Fabrika jonë

  fabrika_01
  fabrika_04
  fabrika_03

  Ekspozita jonë

  ekspozitë_02
  ekspozitë_04
  ekspozitë_03

  Shërbimet tona
  1) Në kohë.Ne do t'i përgjigjemi kërkesës tuaj brenda 24 orëve.
  2) Kujdes.Ne do të përdorim softuerin tonë për të kontrolluar numrin e saktë të OE dhe për të shmangur gabimet.
  3) Profesionist.Ne kemi një ekip të përkushtuar për të zgjidhur problemin tuaj.Nëse keni ndonjë pyetje në lidhje me një problem, ju lutemi na kontaktoni dhe ne do t'ju ofrojmë një zgjidhje.

  Paketimi & Transporti

  paketim04
  paketim03
  paketim02

  FAQ

  Pyetje: Jeni prodhues apo kompani tregtare?
  Ne jemi një prodhues.

  Pyetje: Cili është MOQ juaj?
  Nëse e kemi produktin në magazinë, nuk ka kufi për MOQ.Nëse nuk kemi magazinë, MOQ ndryshon për produkte të ndryshme, ju lutemi na kontaktoni për më shumë informacion.

  Pyetje: Si mund të marr një kuotim?
  Zakonisht citojmë brenda 24 orëve pasi kemi marrë kërkesën tuaj.Nëse ju nevojitet çmimi shumë urgjentisht, ju lutemi na dërgoni email ose na kontaktoni në mënyra të tjera në mënyrë që ne t'ju ofrojmë një kuotim.


 • E mëparshme:
 • Tjetër:

 • Shkruani mesazhin tuaj këtu dhe na dërgoni